Олександра Пуршагу переобрали головою Чернівецької 'Батьківщини'

Олександра Пуршагу переобрали головою Чернівецької "Батьківщини"

13.12.2019, 21:09

 Учасники ХIX звітно-виборчої конференції Чернівецької міської партійної організації ВО «Батьківщина» переобрали головою осередку попереднього керівника Олександра Пуршагу.

 Як повідомляє пресслужба обласної «Батьківщини», у звітній доповіді Олександр Пуршага окреслив місце і роль нинішньої діяльності міської парторганізації у сучасних загальноукраїнських умовах. Політик зазначив, що у непростих подіях, які супроводжували цей «рік виборів», «батьківщинівці», як завжди, залишаються на боці народу.

 «Сьогодні ми знову переживаємо складні часи, – сказав у своєму виступі Олександр Пуршага. – Корупція в країні процвітає, зарплати та пенсії мізерні, тарифи не знижуються. Натомість, намагаються запровадити вільний продаж землі. Саме в таких умовах доводиться працювати партії ВО «Батьківщина». Наш лідер – Юлія Тимошенко – продовжує вимагати зниження тарифів і комунальних послуг, підвищення зарплат і благополуччя. Наша політична сила змушена відстоювати позицію про неприпустимість таких речей, як прийняття закону про особливий статус Донбасу,  припинення мораторію на продаж землі сільгосппризначення, а також легітимізацію так званої «формули Штанмайєра» в українському законодавстві».

Партієць прозвітував про виконання осередком завдань, які ставить лідер і Політрада партії, депутатську діяльність фракції «Батьківщина» у Чернівецькій міській раді, доброчинний напрямок у роботі партактивістів. Наголосив також на необхідності дотримання попередньої дієвої стратегії безперервності партійної та громадської роботи, особливо, напередодні місцевих виборів.

Роботу міської парторганізації за звітний період після обговорення визнано задовільною, головою переобрано Олександра Пуршагу.

Голова обласної парторганізації Іван Мунтян подякував йому за роботу і побажав успішних звершень у майбутньому.  Окресливши головні завдання, які ставить керівництво партії сьогодні, лідер партійців Буковини наголосив, що команда «Батьківщини» готова і до роботи у місцевому самоврядуванні, і за потреби, – у владі, і в опозиції.

На конференції найактивніших партійців нагороджено грамотами.

Однопартійці подякували своєму керівнику за успішну роботу за попередній звітний період і привітали з переобранням на відповідальну громадську посаду.  

1