Патрульні поліцейські, беріть приклад з патрульних національної гвардії!

Патрульні поліцейські, беріть приклад з патрульних національної гвардії!

13.12.2019, 11:20

Порядку і спокою в рази стане більше. Вдома, на вулицях, на роботі, всюди.

Днями, рано вранці, під час традиційної для себе вранішньої пробіжки у центрі міста уперше зустрів автомобіль з написом «Патрульна служба національної гвардії». І дуже вчасно. Бо якраз у  центрі міста біля Вірменської церкви побачив інвалідську коляску із зіщуленою від морозу людиною (упевнений, що не від доброго життя її виставили з помешкання та ще й в такий ранішній час). 

Повідомив про це патрульним національної гвардії. Вони щиро подякували за інформацію і, чемно попрощавшись, тут же помчали за вказаною адресою, аби порятувати людину. 

А я подумав з приводу: ось як треба працювати, служити, а не без причинно, як це часто-густо дозволяють собі патрульні поліцейські, з’ясовувати «стосунки», що не раз і не два відчував і я під час зустрічі з ними. То вони, зупиняючи мене, «з’ясували», чому і куди я вдосвіта бігаю, чому не тим краєм дороги, називали мене «старичок-дурачок» ну і т.д.

Тому маємо з цією патрульною поліцією в Україні такого, що гірше бути не може: на сьогодні її престиж по зробленому упав нижче 2, тобто, нижче плінтуса. Пече, дуже пече, що на свої кровні ми ще й утримуємо цю бездар.

 Іван АГАТІЙ

1