'Подвійна «зелена» перемога': Іван Рибак заявив про ще один крок до остаточної енергонезалежності від Росії

"Подвійна «зелена» перемога": Іван Рибак заявив про ще один крок до остаточної енергонезалежності від Росії

11.07.2019, 22:40

Народний депутат України Іван Рибак повідомив про подвійну «зелену» перемогу в останній результативний день цієї Верховної Ради України! 

- Крім підтримки за основу та в цілому Законопроекту 10405, над яким ми працювали з початку року, український парламент також проголосував наш Законопроект 10357, який повертає право будувати сонячні електростанції на землі для домогосподарств і енергетичних кооперативів. Тож тепер чекаємо на підпис Президента, та плідну роботу Уряду по розробці відповідного вторинного законодавства.

- Дякую всім, хто голосував, хто долучився до розробки та адвокації законопроектів. Надзвичайно приємні відчуття виконаної справи! Не міг і мріяти про таке круте завершення каденції народного депутата Верховної Ради 8 скликання! Запам’ятаю цей день назавжди! - прокоментував радісну новину Іван Рибак. 

Ще один крок до остаточної енергонезалежності від Росії - Верховна Рада прийняла Закон щодо створення доступу до інфраструктури зарядних станцій для електромобілів.

- Ми зменшуємо споживання нафти, яка є основним продуктом, що тримає російську економіку на плаву. І ми один з найбільших її споживачів у минулому, - роз'яснив суть законопроекту Іван Рибак. -  Ми спрощуємо ввіз в Україну електромобілів, без розмитнення. Це зменшення фінансового навантаження на кишені украінців. І що - дуже важливе для мене, як еколога - ми робимо довкілля чистішим. Ми зменшуємо викиди CO-2 , чим зменшуємо негативний вплив на клімат та здоров‘я людей. А ще виконуємо вимоги Кіотського протоколу - тестера відповідальності держави. І ми не пасемо задніх не тільки у смартфонізації держави, а й у її долучення до альтернативних технологій. Це не віртуальні речі - тут закладено турботу про кожного українця. Наздоганяємо і переганяємо світ!

1