«Поліція Буковини готова до рішучої боротьби з контрабандою», – Анатолій Дмитрієв

«Поліція Буковини готова до рішучої боротьби з контрабандою», – Анатолій Дмитрієв

21.06.2018, 18:25

Сьогодні, 21-го червня, начальник обласного ГУНП взяв участь у селекторній нараді з питань ситуації на кордоні і припинення контрабандних схем. Нарада відбулася під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

20-го червня Кабмін затвердив розроблений Урядом, правоохоронними відомствами та Державною фіскальною службою план дій із боротьби з контрабандою та тіньовими схемами на митниці. Сьогодні на всеукраїнській селекторній нараді керівники силових відомств, ДФС і голови областей обговорили питання подальшої співпраці у боротьбі з порушниками митного законодавства.

 За словами Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, надходження до державного бюджету від боротьби з контрабандою можуть скласти 100 мільярдів гривень. А тому повернення кримінальної відповідальності за це правопорушення є нагальною необхідністю.

 За результатами селекторної наради керівники силових відомств Буковини провели робочу зустріч в Головному управлінні Національної поліції в Чернівецькій області.

Звертаючись до присутніх, начальник ГУНП Анатолій Дмитрієв висловив сподівання на злагоджену співпрацю на всіх рівнях.

 «Усі повинні розуміти, що кожна гривня, отримана від розмитнення, має йти до бюджету й працювати для народу, а не окремих «кришувальників», – підкреслив головний поліцейський краю. – «Усіх, хто має відношення до контрабанди, треба жорстоко карати. І лише тоді ми зможемо побороти цю кричущу проблему».

 Одним із кроків по боротьбі з контрабандою, є надання поліції доступу до автоматизованої системи митного оформлення «Інспектор 2006». Тепер поліцейські зможуть в онлайн-режимі відстежувати процеси, що відбуваються на митниці.

 А вже найближчим часом Уряд направить до Верховної Ради зміни до законодавства, які передбачають кримінальну відповідальність за дії, що сприяють контрабанді.

 Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області
 
1


КОМЕНТАРІ (4)

ну що Максимко з кодлом це тільки початок.  Чи пан начальник не знаю хто головний контрабандист області БАРИГА бурбачило

avatar

Прикордонник

21 червня 2018 20:17

Цікаво, це він до Фищука і його сватів звертається? 

avatar

Свати Фищука

21 червня 2018 22:40

Це він звертався до Салогора і його банди.

avatar

Припердонник

22 червня 2018 06:16

Бурбак вже домовився в ценрті зайнятості, щоб там на довольствіє поклали його поплічника Саню "Слона" ?

avatar

Горбівський

22 червня 2018 09:19

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.