Поножовщина: дев'ять колото-різаних ножових поранень в області шиї, голови та обох передпліч

Поножовщина: дев'ять колото-різаних ножових поранень в області шиї, голови та обох передпліч

03.06.2013, 21:44

Надто неспокійними для правоохоронців Буковини були минулі вихідні. Так, 02.06.2013р. біля підїзду №3 будинку №9, що на вул.Воробкевича у Чернівцях, в обідній час  перехожі виявили мертвим із наявними 9 колото-різаними ножовими пораненнями в області шиї, голови та обох передпліч 43-річного місцевого жителя.

         Невдовзі  правоохоронці за підозрою у скоєнні вбивства даного чоловіка затримали 57-річного чернівчанина Василя К. Затриманий пояснив, що спочатку вони розпивали спиртні напої, а потім на побутовому грунті між ними сталася суперечка, яка переросла у бійку й у вбивство чоловіка.

         Подібний випадок стався цього ж дня і в м.Сторожинець -  конфлікт між двома чоловіками завершився тим, що одного з них з діагнозом проникаючі різані рани грудної та черевної порожнини доставили у районну лікарню, де медики нині борються за його життя.

         Також вчора у післяобідній час у штучній неогородженій копанці  у с.Черленівка Новоселицького району у присутності однолітків втопився 10-річний місцевий хлопчина…

Про це повsдомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

1