Продан призначив Бурегу і звільнив Мартинюка

Продан призначив Бурегу і звільнив Мартинюка

18.12.2018, 15:42

У Чернівцях депутата міської ради від фракції "Батьківщина" Юрія Бурегу призначено на посаду начальника патронатного відділу міської ради.

 Про це повідомляє прес-служба ратуші.

 Зазначається, що відповідне розпорядження підписав секретар міської ради Василь Продан.

 "Відповідно до розпорядження Чернівецького міського голови на службу в Чернівецьку міську раду прийнято з 17 грудня 2018 року БУРЕГУ Юрія Івановича, на посаду начальника патронатного відділу міської ради", - йдеться у повідомленні.

У Чернівцях секретар міськради Василь Продан звільнив з посади начальника управління освіти Сергія Мартинюка.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби міськради. 

Зазначається, що 17 грудня Продан підписав розпорядження про припинення служби у Чернівецькій міськраді Сергія Мартинюка та звільнення його з посади начальника управління освіти міської ради 18 грудня 2018 року.

У розпорядженні йдеться, що Мартинюка звільнено "за неналежне виконання посадових обов’язків, допущення грубих порушень зберігання в управлінні освіти міської ради відомостей, які містять інформацію з грифом обмеження доступу "Для службового користування".

 ***

 Нагадаємо, раніше секретар міськради Василь Продан у ефірі Радіо 10 заявив, що у міністерстві інфраструктури України погодили кандидатуру Буреги на посаду директора ЧТУ.

 Цю ж інформацію кореспонденту molbuk.ua підтвердив депутат Бурега.

 "Майже півдня там провів. Запитували все — від напруги в електромережі і до бачення розвитку електротранспорту в Україні. Мені було цікаво відповідати на запитання. Готувався до цього. Знаю багато про електротранспорт, бо працював у різних комісіях, на яких розробляли інтегрований розвиток Чернівців. Після спілкування у міністерстві одразу повідомили, що моя кандидатура підходить", - сказав депутат.

 Водночас депутат сказав, що ще не визначився, чи піде він працювати керівником цього підприємства.

 Пізніше з Facebook-допису нардепа Максима Бурбака стало відомо, що в міністерстві інфраструктури не погодили кандидатуру Буреги на посаду начальника тролейбусного управління.

 Згодом Продан звинуватив Бурбака у зриві призначення Буреги на посаді начальника Чернівецького тролейбусного управління.

 Пізніше стало відомо, що Бурега не з’явився на співбесіду до Державного секретаря міністерства інфраструктури.

Джерело: molbuk.ua

1


КОМЕНТАРІ (3)

Продана тепер слід нагородити Орденом "За звільнення освіти м. Чернівці від Мартинюка"!!! Такого бездари на терені управління освітою міста ще не було, але вже, слава Богу, й нема.

avatar

Юрій

18 грудня 2018 19:41

Зате, кажуть, як мужчина -- годиться. Навіть директорку НВК обслуговував. А чи вона його?

avatar

Антон

18 грудня 2018 22:41

Глядя на него,невольно вспоминаешь олигофренов,их время пришло.Но и ушло.Уж очень умственно отсталых много в руководящих органах,причем везде.Неврологам и психиатрам работы-непочатый край.

avatar

Док

19 грудня 2018 06:08

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.