Прокуратуру просять перевірити, чи законно депутату Бешлею дали квартиру

Прокуратуру просять перевірити, чи законно депутату Бешлею дали квартиру

12.05.2014, 21:27

Депутат Чернівецької міськради від фракції "За Батьківщину" Наталія Козлова звернулася до міської прокуратури з проханням перевірити законність отримання депутатом Володимиром Бешлеєм квартири на вулиці Хотинській.

Про це у мережі Facebook повідомив депутат Юрій Ватаманюк.

Наталія Козлова написала 6 травня 2014 року відповідне депутатське звернення до прокурора Чернівців Кирика О.Ф.
"Прошу провести перевірку законності щодо одержання квартири депутатом Чернівецької міської ради Бешлеєм В.В.", - йдеться у зверненні.

За повідомленням Ватаманюка, Бешлей ще у 2011 році отримав помешкання як член сім’ї позачерговика – своєї бабусі.

"Там є чимало запитань з приводу квартири на вулиці Хотинській, яку позачергово отримав Бешлей. Ми ще в 2011 році намагалися вплинути на цю ситуацію, писали заяви до різних інстанцій. Тепер, при новій владі, сподіваємося, що зловживання таки знайдуть", - повідомила Наталія Козлова.

Нагадаємо, депутат Володимир Бешлей двічі зривав сесії міськради, вимагаючи не скасовувати соціальні проїзні для пенсіонерів.

Джерело: molbuk.ua

Довідка BukNews:

Тимофєєву – матеріальною допомогою, Незборецькому і Шибі – надбавками, а Бешлею – просуванням у квартирній черзі

– 270 тисяч гривень, які депутатська більшість міської ради додатково виділила на утримання чиновників, будуть використані переважно для оплати праці нового керівництва Чернівців, – припустив Олексій КАСПРУК, депутат Чернівецької міської ради. Додаткові кошти депутати виділили після розгляду на сесії звіту про виконання міського бюджету. Припускати, що більша частина суми піде на задоволення потреб керівництва, змушують виплати, що їх нещодавно отримав заступник міського голови Василь Тимофєєв, який нині курує у Чернівцях житлово-комунальне господарство. Пропрацювавши на новій посаді лише два місяці Василь Тимофєєв пішов у двотижневу відпустку, отримавши 14 тисяч гривень відпускних. Матеріальна допомога в цій сумі становить 9 тисяч 200 грн., – повідомляє інтернет-портал BukNews.

Щомісячні надбавки у розмірі 225 відсотків від посадового окладу, згідно з рішенням в.о.міського голови В.Михайлішина, отримуватимуть також начальники управлінь охорони здоров’я Ігор Незборецький та юридичного – Олександр Шиба. – Водночас виділити по 50 гривень матеріальної допомоги інвалідам 2-ї та 3-ї груп, як пропонували депутати міськради від «Фронту змін», більшість міськради відмовилася. Хоча сукупно на ці цілі необхідно було додатково виділити лише 80 тис. грн., – зазначив Олексій Каспрук.

Певні преференції отримали і самі депутати.

Як приклад представники «Фронту змін» навели ситуацію із просуванням у квартирній черзі депутата фракції «Наша Україна» Володимира Бешлея. – У лютому 2011 року у загальній квартирній черзі він значився на 2265-му місці. А вже наприкінці травня, перереєструвавшись у бабусі, піднявся в цьому списку на 562 місце. Обійшовши у черзі багатьох свої виборців. Адже на окрузі, де балотувався в депутати міської ради Володимир Бешлей, 257 родин перебувають на квартирному обліку, – констатував Олексій Каспрук. Водночас родина громадянки Кошурби, яка налічує 7 осіб, що мешкають на площі 30 квадратних метрів, отримала від начальника департаменту ЖКГ Д.Сірмана відповідь, що надати їй квартиру міськрада не може. А земельну ділянку під будівництво родині виділять тільки в порядку, передбаченому законом. 

1


КОМЕНТАРІ (3)

А чому так мало прізвищ, там що не сесія так і надавалась "ліва"земелька чи квартирка . Не даремно старе кодло боїться обрання дійсно нового мера, а всіма грязними методами прагнуть. або самим повернутись в старі крісла, або засунути чудо . яке не сильно буде вирізнюватись на його фоні.

avatar

Василь

12 травня 2014 21:41

вова бешлей, ану глянь сюда http://risovach.ru/kartinka/3098216

avatar

ла-ла-ла-ла

12 травня 2014 21:45

Сделай депутатскийзапит на Козлову- по ее прихватизированной стоянке на Гайдара и прихватизированному офису на Полетаева

avatar

Бешлею

12 травня 2014 23:45