Приємно вражені гіперактивністю парламентаря мешканці Сокирянщини подякували Максиму Бурбаку за велику депутатську діяльність

Приємно вражені гіперактивністю парламентаря мешканці Сокирянщини подякували Максиму Бурбаку за велику депутатську діяльність

11.02.2019, 21:16

Вдячність за велику депутатську діяльність, яку народний депутат України Максим Бурбак від  №204 виборчого округу проводить в Сокирянському районі.

"Дозвольте від щирої душі виразити Вам вдячність за ту велику депутатську діяльність , яку Ви проводите в Сокирянському районі.

  Ваші постійні візити на Сокирянщину залишають глибокі позитивні сліди. Ми ретельно   слідкуємо в соціальній мережі за результативністю роботи народного депутата України виборчого округу №204 і приємно вражені Вашою гіперактивністю, - йдеться у листі. 

  Ви не залишаєте без розгляду звернення своїх виборців , а саме : надання фінансової підтримки малозабезпеченим сім’ям ,позитивне вирішення земельного та квартирного питань , а також турботливе ставлення і розуміння проблем особливої категорії – «Діти війни»  та переселенців зі Сходу .

  Прийміть від нас доземний уклін.

З повагою до Вас:

Сафонова А.В. (с.Селище)

Присяжнюк В.Д. (с.Сербичани)

Бірюк Н.М. (с.Шебутинці)

Тарабузан Г.М. ( Сокиряни)

Гончар А.М. ( Сокиряни)"

Джерело: https://sokyryanska-gromada.gov.ua/

1