Резолюція акції громадянського протесту у Чернівцях 1 грудня 2013 року

Резолюція акції громадянського протесту у Чернівцях 1 грудня 2013 року

01.12.2013, 20:24

ЗВЕРНЕННЯ МІТИНГУ ПРОТЕСТУ 1 грудня 2013 р. м.Чернівці 

1 грудня 2013 р. м.Чернівці

Учасників мітингу - спротиву з приводу незаконних і свавільних дій Президента України Віктора Януковича та його влади проти українського народу.

Ми учасники мирного зібрання глибоко обурені і рішуче засуджуємо репресивні дії влади, яка вдалася до брутальної сили і почала війну проти власного народу. Не без відома Президента України пролилася кров мирних громадян суверенної держави. Такого в незалежній Україні ще не було. Розігнавши силою мирний Євромайдан у Києві 30 листопада, влада перейшла межу, втратила легітимність, стала антинародною і злочинною до НАРОДУ України. Ми переконані, що жодні оправдальні заяви законного використання сили проти мирних громадян, які відстоювали свої власні демократичні права і позицію, є фальшивими, непереконливими і суперечать здоровому глузду.

Ми, учасники мітингу – спротиву, закликаємо всі демократичні сили Буковини, всіх опозиційних депутатів місцевих рад, всіх мешканців краю, молодь та студентів створити страйкоми, вийти на майдани та розпочати безстрокову акцію протесту проти свавілля влади. Тільки разом, ми сила !

Ми вимагаємо:

1. Від Верховної Ради України – негайно розпочати процедуру імпічменту Президента України Віктора Януковича.
2. Негайної відставки всього Кабінету Міністрів України.
3. Відкриття кримінального провадження проти міністра МВС Захарченка та всіх причетних до незаконного розгону Євромайдану осіб.

Звертаємось до керівників правоохоронних органів краю з вимогою: не допустити насильницьких дій до учасників мирних зібрань на Буковині.

Вимагаємо від депутатів Чернівецької міської ради: провести позачергову сесію, на якій припинити повноваження секретаря Віталія Михайлішина та всього виконавчого комітету міської ради за антинародні дії проти учасників Євромайдану м.Чернівці.

Закликаємо всіх прогресивних депутатів місцевих рад краю: терміново ініціювати скликання позачергових сесій сільських, селищних, міських, районних і обласної рад, на яких проголосувати за «Імпічмент Президенту Януковичу» та «відставку уряду Азарова», висловити недовіру головам районних та обласної державних адміністрацій.

Звертаємось до керівників навчальних закладів Буковини: підтримати студентів-учасників мирних зібрань та Євромайданів, їх прагнення жити в цивілізованій країні та не допустити переслідувань за відстоювання своєї громадянської позиції.

СКАЖЕМО НІ АНТИНАРОДНІЙ ВЛАДІ. 
СЛАВА УКРАЇНІ !!!

Прийнято одноголосно на мітингу протесту. Євромайдан м. Чернівці.

(Присутні приблизно 5 тисяч громадян)

1 грудня 2013 року

1