Сергій Осачук: 'Я дуже вболіваю за те, щоб у Хотина все вийшло!'

Сергій Осачук: "Я дуже вболіваю за те, щоб у Хотина все вийшло!"

22.07.2020, 16:03

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук  розповів про європейський стандарт життя людей, який є для нього дороговказом у службовій діяльності, - пише www.buknews.com.ua.

Про це він заявив сьогодні на брифінгу, відповідаючи на уточнююче запитання газети "Час", чи можна вважати, що його увага до потреб чернівчан - це початок його власної виборчої кампанії на посаду Чернівецького міського голови. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Осачук готовий не тільки задіяти свої німецькі контакти, але й особисто латати прорив на водогоні, щоб забезпечити чернівчан водою

Сергій Осачук категорично заперечив, що тут існує якийсь зв'язок: 

- Так не можна вважати. Це означає тільки те, що я, як голова Чернівецької ОДА, однаковим чином турбуюся і піклуюся про нагальні потреби усіх без винятку мешканців області. Для мене немає різниці, у якому поселенні живуть люди. Моє завдання, як керівника усієї області, це дбати про якість життя всіх мешканців краю, - сказав Сергій Осачук. - Якість послуг, які отримують люди, не повинна відрізнятися залежно від того, де вони живуть. Це той європейський стандарт, який є для мене дороговказом у моїй діяльності. У своїй роботі я не роблю різниці, чи це Чернівці, чи Хотин. Я дуже вболіваю за те, щоб у Хотина все вийшло! 

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук не робить різниці між жодним населеним пунктом і областю і готовий в комплексі вирішувати проблеми усіх, - пише www.buknews.com.ua.

Про це він заявив сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання BukNews про те, чи звертались до нього  представники чернівецької влади з проханням задіяти його німецькі контакти і допомогти вирішити питання фінансування реконструкції частини чернівецького водогону за кошти німецького банку.

- Офіційно за допомогою у вирішенні конкретно цього питання до мене ще ніхто не звертався. Проте й без таких звернень я чимало сил докладаю для вирішення нагальних проблем міста і області. Мені приємно відзначити, що кілька минулих місяців ми у тісному контакті з німецькими, австрійськими, польськими, латвійськими, румунськими керівниками регіонів. Ми постійно контактуємо, вони надсилають листи, запитують, чим можуть допомогти. Тому цю європейську взаємовиручку я відчуваю на практиці. Великі об'єми гуманітарної допомоги надходять, в тому числі з Німеччини, не тільки медичного призначення, але й для освітньої сфери і людей з особливими потребами. За що ми вдячні нашим європейським партнерам.

- Щодо водогону, то я готовий не тільки залучити допомогу європейських партнерів, але й сам піти ремонтувати водогін, тільки щоб у чернівчан були якісна вода і добрі труби, - запевнив Осачук. 

1