Сьогодні у Кіцмані храмове свято

Сьогодні у Кіцмані храмове свято

12.07.2019, 13:26

Святкування у Кіцмані розпочалося з 11:30.

Біля  пам'ятника Тарасу Шевченка відбулася Мистецька виставка та флеш-моб художнього українського читання.

З 12:00 розпочався  дитячий футбольний турнір на міському стадіоні імені Героїв Майдану.

Святкування тільки набирає обертів, зазначає кореспондент Інформаційного агентства АСС.

На мешканців також чекає:

15:00 – 16:30 — Урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення Дня міста Кіцмань, виступ гурту «BandaBend» (РБНТД).

16:00 – 17:00 — Мистецький захід «Я люблю Кіцмань», літературна лотерея від поетеси Ольги Савченко-Гнатюк на оновленій площі біля пам’ятника Т.Г.Шевченка.

18:00 – 20:00 — Вечірній концерт за участі вихованців Кіцманського будинку дитячої творчості, троїстих музик «Гердан», гурту «Форшлаг» (міський стадіон ім.Героїв Майдану)

20:30 – 22:00 — Виступ гурту «ТІК».

22:00 — Традиційний вечорок. 

Джерело: https://acc.cv.ua/ 

Сьогодні, 12 липня, у Сокирянах та Кіцмані відбуваються відзначення Дня міста. Працівники поліції посилено патрулюють місця проведення урочистих заходів і території поблизу них, охороняючи безпеку учасників свята.

 Щоб забезпечити спокій городян і не допустити виникнення конфліктних ситуацій, наряди поліції постійно перебувають у місцях скупчення людей.

З особовим складом керівництвом проведено інструктажі з охорони правопорядку та недопущення правопорушень на території обслуговування. Також наголошено на дотриманні етичної поведінки та ввічливому ставленні до громадян.

Завдяки посиленим превентивним заходам, будь-яких правопорушень не допущено.

1