Суд визнав незаконним приєднання Ломачинців до Новодністровської громади

Суд визнав незаконним приєднання Ломачинців до Новодністровської громади

15.10.2019, 18:10

Чернівецький окружний адміністративний суд скасував рішення Ломачинецької сільської ради про добровільне приєднання до Новодністровської об’єднаної територіальної громади.

Також протиправними визнані всі обговорення за «круглим столом» та висновок Чернівецької обласної державної адміністрації щодо відповідності Конституції та Законам України схвалених проектів рішень Новодністровської міської та Ломачинецької сільської рад.

Текст рішення опублікував сайт http://nordbess-news.cv.ua/ 

Чернівецький окружний адміністративний суд 11 жовтня скасував рішення Ломачинецької сільської ради про добровільне приєднання до Новодністровської громади.

Також протиправними визнані всі обговорення за "круглим столом" та висновок Чернівецької обласної державної адміністрації щодо відповідності Конституції та Законам України схвалених проектів рішень Новодністровської міської та Ломачинецької сільської рад.

Заступник міського голови Новодністровська Ігор Нажига у фейсбуці розкритикував судове рішення і зазначив, що представники Новодністровської міськради подадуть на нього апеляційну скаргу.

"Це один з численних судових процесів між нами та "ініціативною групою" (читай районна рада). Ми виграли всі, крім цього, і дізнаємося про нього через Північно-бессарабський портал, так як суд перейшов був в письмовий розгляд і рішення в нас на руках немає. Це теж наштовхує на деякі неприємні думки... Але всі інші суди нами виграні, що породжує деякий дисонанс адже більшість з них перегукуються. Та це не привід для смутку, після отримання матеріалів, ми готуватимемо апеляційну скаргу", - написав Ігор Нажига.

На оскарження вироку суд дав 30 днів.

IMG_20191015_162545_073

IMG_20191015_162557_606

IMG_20191015_162601_154

 27 вересня 2018 року на сесії Новодністровської міської ради прийнято рішення про добровільне приєднання Ломачинецької сільської територіальної громади до територіальної громади міста обласного значення Новодністровськ.

Відповідно до Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад" місто Новодністровськ пройшло всі етапи приєднання, і утворилася Новодністровська міська об'єднана територіальна громада, - нагадує https://molbuk.ua.

1