Телеканалу '112 Україна' доведеться відповідати за брехню, яку він  поширює за вказівкою кремлівських роботодавців, - Бурбак

Телеканалу "112 Україна" доведеться відповідати за брехню, яку він поширює за вказівкою кремлівських роботодавців, - Бурбак

17.12.2018, 15:36

Фракція "Народний фронт" звертається до Президента України з проханням розглянути на засіданні РНБО постанову Верховної Ради "Про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" щодо проросійських телеканалів "112 Україна" і "NewsOne".

Про це під час Погоджувальної ради заявив керівник фракції Максим Бурбак.

Він відзначив, що вчора в ефірі одного з цих з телеканалів транслювали черговий фейк проти нього та представників "Народного фронту".

"Вчора один з підконтрольних Кремлю і Медведчуку так званих телеканалів вилив проти мене низькопробний інформаційний бруд. Нічого іншого "Народний фронт" від телеканалу Путіна-Медведчука не очікував. На війні як на війні – ворог прагне знищити патріотичні українські сили. Але "Народний фронт" ніколи не піде на компроміси з тими, хто займається пропагандистською підривною роботою проти нашої країни", - підкреслив Максим Бурбак.

"Тому ми підтримали звернення до РБНО щодо запровадження санкцій проти юридичних осіб "112 Україна" і "NewsOne". Вкотре закликаємо членів фракції БПП та представників інших державницьких сил бойкотувати телеканали Путіна-Медведчука – "112 Україна" і "NewsOne" - та не відвідувати їхніх ефірів. Звертаємось до Президента нарешті розглянути на засіданні РНБО відповідну постанову Верховної Ради. Брехня і пропаганда – не має нічого спільного зі свободою слова", - заявив Максим Бурбак.

Він також наголосив, що "Народний фронт" неодноразово вимагав відсторонення Медведчука від переговорів, де він нібито представляє Україну.

"Ми неодноразово вимагали відсторонення Медведчука від участі у Тристоронній контактній групі, припинення його безперешкодних перельотів до Москви під прикриттям звільнення українських заручників, а насправді для отримання чергових інструкцій від Путіна для реалізації реваншистських планів в Україні. Наша фракція систематично закликає СБУ розслідувати діяльність Медведчука, як координатора проросійського реваншу і контрреволюції в Україні. Москва роками методично працює над дискредитацією найбільшої державницької політичної сили - партії "Народний фронт" та її лідерів", - наголосив Максим Бурбак.

"До речі, "112-му каналу" також доведеться відповідати за брехню, яку вони поширюють за вказівкою їхніх кремлівських роботодавців. Досить безкарно поширювати в Україні неправду і ворожу пропаганду", - додав керівник фракції "Народний фронт". 
 
1


КОМЕНТАРІ (3)

що Мексику правда очі коле

.а як на інших брудом поливати.  Отак воно який привіт така і відповідь. Пора в Англію і чимдуж

avatar

Ого

17 грудня 2018 19:52

Якщо сюжет про одного великого злодія- це підривна робота проти країни- це вже занадто. І при чім тут РНБО. Є суд і вперед.

avatar

Petro

17 грудня 2018 22:15

Пане бурбак, це лише "початок" викриття вашої неправової і нечесної діяльності. Все попереду... І, поки не зміниться влада в Україні, такі, як ви, будуть "білі і пухнасті", але "розплата" все одно прийде...

avatar

Юрій

18 грудня 2018 08:02

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.