Тимофєєву – матеріальну допомогу, Незборецькому і Шибі – надбавки,  Бешлею – просування у квартирній черзі

Тимофєєву – матеріальну допомогу, Незборецькому і Шибі – надбавки, Бешлею – просування у квартирній черзі

31.08.2011, 00:54

«270 тисяч гривень, які депутатська  більшість міської ради додатково виділила на утримання чиновників, будуть використані переважно для оплати праці нового керівництва Чернівців», - припустив депутат Чернівецької міської ради Олексій Каспрук. Додаткові кошти депутати виділили після розгляду на сесії звіту про виконання міського бюджету. Припускати, що більша частина суми піде на задоволення потреб керівництва, змушують виплати, що їх нещодавно отримав  заступник міського голови Василь Тимофєєв, який нині курує у Чернівцях житлово-комунальне господарство. Пропрацювавши на новій посаді лише два місяці Василь Тимофєєв пішов у двотижневу відпустку, отримавши 14 тисяч гривень відпускних. Матеріальна допомога в цій сумі становить 9 тисяч 200 грн.

 Щомісячні надбавки у розмірі 225 відсотків від посадового окладу, згідно з рішенням в.о.міського голови В.Михайлішина,  отримуватимуть також начальники управлінь охорони здоров’я Незборецький та юридичного – Шиба.

 Водночас виділити по 50 гривень матеріальної допомоги інвалідам 2-ї та 3-ї груп, як пропонували депутати міськради від «Фронту змін», більшість міськради відмовилася. Хоча сукупно на ці цілі необхідно було додатково виділити лише 80 тис. грн.., - запевнив Олексій Каспрук.

 Певні преференції отримали і самі депутати. Як приклад представники «Фронту змін» навели ситуацію із просуванням у квартирній черзі депутата фракції «Наша Україна» Володимира Бешлея. «У лютому 2011 року у загальній квартирній черзі він значився  на 2265-му місці. А вже наприкінці травня, перереєструвавшись у бабусі, піднявся в цьому списку на 562 місце. Обійшовши у черзі багатьох свої виборців. Адже на окрузі, де балотувався в депутати міської ради В.Бешлей, 257 родин перебувають на квартирному обліку», -  констатував Олексій Каспрук.

 Водночас родина громадянки Кошурби, яка налічує 7 осіб, що мешкають на площі 30 квадратних метрів, отримала від начальника департаменту ЖКГ Д.Сірмана відповідь, що надати їй квартиру міськрада не може. А земельну ділянку під будівництво родині виділять тільки в порядку, передбаченому законом.