У Чернівцях на пропозицію депутата Михайлішина відновили пільговий проїзд в тролейбусах

У Чернівцях на пропозицію депутата Михайлішина відновили пільговий проїзд в тролейбусах

16.09.2020, 17:07

Сьогодні Чернівецька міська рада підтримала пропозицію депутата Віталія Михайлішина про поновлення пільгового проїзду у міському електротранспорті.

Пільги у транспорті почнуть діяти після 24 вересня.

Безкоштовний проїзд для пільгових категорій чернівчан у тролейбусах був призупинений навесні, на самому початку карантину. 

Обґрунтовуючи 16 вересня свою ініціативу поновити цей проїзд для пільговиків, Віталій Михайлішин нагадав:  «Навесні ми керувалися карантинними нормами, сподівалися, що вірус незабаром відступить. Пройшло вже півроку, але хвороба не відступила. І наша країна, і весь світ шукають компромісні рішення – як жити під час карантину. Ми теж повинні почути людей». 

Михайлішин зазначив, що відновлення пільгового проїзду у громадському транспорті дуже важливе для соціально незахищених верств населення і відповідно влада зобов’язана повернути пільги.

«Це питання дуже важливе для багатьох чернівчан. До мене особисто підходять люди і усі питають за пільгове перевезення. Треба надати можливості людям скористатись їхніми пільгами. Щоб вони їздили по своїм справам: в лікарні, по різним напрямкам. Тому я пропоную відновити пільговий поїзд з дотриманням всіх санітарних норм, щоб малозабезпечені, пенсіонери та інші пільгові категорії чернівчан мали можливість їздити туди, куди їм потрібно», - зазначив Віталій Михайлішин.

Депутати 28 голосами підтримали пропозицію Віталія Михайлішина. 

У перспективі пільговий проїзд можуть відновити не тільки в електротранспорті, а також в маршрутках - якщо знайдуть кошти на компенсації перевізникам.

Під стінами міської ради, поки тривала сесія, зібрались кілька містянок. Вони з плакатами та зібраними підписами доводили: пільги на те і пільги, аби ними можна було користуватись згідно із Конституцією. 

Секретар міськради Василь Продан зазначив, що пільговий проїзд буде діяти коли порядок відшкодування затвердять на засіданні виконкому. Тож  орієнтовно з 24-25 вересня пільговий проїзд у громадському транспорті  буде відновлений.

1