У Чернівцях викрили підпільні цехи, де шили продукцію з логотипами світових брендів

У Чернівцях викрили підпільні цехи, де шили продукцію з логотипами світових брендів

14.12.2017, 12:41

Працівники обласного управління захисту економіки Нацполіції та слідчі поліції Чернівецької області вилучили продукцію з логотипами світових брендів.

 Правоохоронці встановили, що на території Чернівців функціонують підпільні цехи з пошиття продукції. Товар реалізовували на місцевих речових ринках та в мережі Інтернет під логотипами світових брендів. Також поліцейські з’ясували, що до організації незаконної діяльності причетні місцеві мешканці. Спеціалізація підпільного виробництва – пошиття ременів.

 В межах провадження правоохоронці провели санкціоновані обшуки за місцем виробництва продукції та в місцях збуту товару.

 Оперативники Управління захисту економіки в Чернівецькій області Нацполіції та слідчі обласного слідчого управління вилучили 4,5 тисяч одиниць готової продукції. Крім того, вилучено обладнання, а також 1,2 тисячі доларів США та 29 тисяч гривень.

 За фактом незаконного використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару слідчі слідчого управління Головного Управління обласної поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 229 Кримінального кодексу України.

 Департамент захисту економіки Національної поліції України

1


КОМЕНТАРІ (3)

були попереджени , там на сотні млн повинно бути

avatar

Мабуть

14 грудня 2017 13:02

відправте в ато,разом з власниками

avatar

Ато

14 грудня 2017 19:47

Таким бізнесом весь Кітай займається. Треба до них наших поліціантів відправити.

avatar

Ден Сяо

14 грудня 2017 21:12

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.