У Чернівцях з огорожі ЧНУ зняли банер 'Великої реставрації' Зеленського - фото

У Чернівцях з огорожі ЧНУ зняли банер "Великої реставрації" Зеленського - фото

20.11.2021, 14:45

На огорожі біля входу до Чернівецького національного університету зняли величезний банер жовтого кольору з написом "Велика реставрація. Програма президента України".

Про це на своїй сторінці у facebook повідомив журналіст Юрій Чорней.

У Чернівцях управління порядку та контролю за благоустроєм надсилало керівництву ЧНУ припис на демонтаж банера “Велика реставрація”, розміщеного на огорожі університету, проте у вузі його проігнорували.

Департамент урбаністики та архітектури Чернівецької міської ради стверджує, що жодного дозволу на розміщення банера немає. Це ж підтвердило управління охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради. 

В університеті повідомили, що “розміщення зазначеного банера не потребує дозволу, адже це тимчасовий інформаційний стенд, який засвідчує, що реконструкція господарського двору Резиденції відбувається в рамках програми “Велике Будівництво”.

5 листопада 2021 року активісти закликали усіх бажаючих чернівчан зібратись і демонтувати цей плакат. Щоправда, зробити це не вдалося у зв’язку з тим, що до огорожі ЧНУ відправили десятки правоохоронців, які охороняли банер.

Банер Зеленського у Чернівцях: що відомо

24 вересня встановили цей банер. Такі дії викликали масове обурення серед чернівчан.

5 листопада, поліція влаштувала перевірку через зірваний банер "Велика реставрація" у Чернівцях. 

Пізніше, банер хотіли демонтувати активісти, проте їм це не вдалося, через те, що поліція охороняла банер огорожі.

 Джерело: molbuk.ua та Буковинська правда

1