У Карапчеві знову збудували московську церкву

У Карапчеві знову збудували московську церкву

20.09.2019, 10:44

Частина релігійної громади села Карапчів, настоятель якої разом із більшістю громади і храмом перейшов до ПЦУ, збудувала новий.

21 вересня 2019 року, в день престольного свята парафії на честь Різдва Пресвятої Богородиці в селі Карапчів Вижницького району Чернівецької області відбудеться освячення нового храму, повідомляє прес-служба Чернівецько-Буковинської єпархії.

«Залишилося три дні до престольного свята Різдва Божої Матері в селі Карапчів. Храм вже майже готовий до освячення. У храмі вже розвішані ікони, поставлено паникадило, встановлено дерев’яний іконостас.

Доробляють зовні бруківку до входу в храм, – написали в єпархії.

Нагадаємо, територіальна громада Карапчева, якій належав місцевий храм у честь Різдва Пресвятої Богородиці, разом з кліриком УПЦ МП Георгієм Радуляком, більшістю голосів проголосувала за перехід у лоно канонічної Православної Церкви України.   

Весь цей період віряни, які залишилися вірними московській церкві, відвідували храми в сусідніх селах, але вони вирішили  звести в Карапчеві новий храм УПЦ МП. 14 червня релігійна громада отримала дозвіл на будівництво храму.

1