У лікарні на Фастівській через війну не можуть замінити усі застарілі рентгенапарати, закупити нові хірургічні столи та лампи для реанімаційного відділення

У лікарні на Фастівській через війну не можуть замінити усі застарілі рентгенапарати, закупити нові хірургічні столи та лампи для реанімаційного відділення

21.06.2022, 12:20
Генеральний директор лікарні швидкої медичної допомоги Олександр Грушко поінформував про стан реалізації грантової угоди в рамках Спільної операційної програми "Румунія-Україна 2014-2020", яку було укладено до повномасштабної російсько-української війни.
 
Зараз умови воєнного стану не дозволяють розпочати реалізацію її заходів через обмеження у проведенні валютних операцій.
 
 До відома:
 
Лікарнею швидкої медичної допомоги була підписана грантова угода на реалізацію великого інфраструктурного проєкту технічної допомоги від Європейського Союзу загальною вартістю понад 1,4 мільйони євро. Цей проєкт здійснюється в рамках Спільної операційної програми "Румунія-Україна 2014-2020" і має назву «Підвищення готовності до надзвичайних ситуацій медичних закладів Чернівецької області та Сучавського повіту».
 
Згідно з умовами контракту планують замінити усі застарілі рентгенапарати в лікарні, закупити нові хірургічні столи та лампи для реанімаційного відділення, переобладнати опікове відділення, оновити систему подачі кисню в лікарні та відремонтувати понад 500 кв. м. приміщень.
 
З початком активних воєнних дій в Україні і введенням воєнного стану реалізація даного проєкту призупинилася.
 
Чернівецька обласна рада вже підготувала звернення до секретаріату Кабінету Міністрів України щодо вирішення питання переказу першого траншу згідно з угодою.  
 
 
Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua   
  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів.  

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com 

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених цим потреб).  

 Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском.

1