У Львові ситуація простіша, там мер підтримав мітингувальників. У Чернівцях наш мер не з нами

У Львові ситуація простіша, там мер підтримав мітингувальників. У Чернівцях наш мер не з нами

02.12.2013, 15:55

Майже тисяча студентів зібралися на Центральній площі. Також майже дві тисячі студентів стояло біля будівлі ОДА і заблокувала вихід. Нині вони вирушили колоною на Центральну площу. Від ОДА до студентів так ніхто і не вийшов.

- Телефонуйте усім знайомим і розказуйте, що зараз відбувається на площі. Багато людей просто не знають, що зараз відбувається. У Львові ситуація простіша, там мер підтримав мітингувальників. У Чернівцях наш мер не знами, тому ситуація складніша і ведення надзвичайного стану цілком можливе", - закликають активісти на Центральній площі.

Джерело: molbuk.ua

Запис на офіційній сторінці мера Львова у ФБ:

Андрій Садовий
16 ч. назад

Коротко про організаційні дії міської влади Львова. Головне зараз - забезпечення безперебійної життєдіяльності Львова та безпека людей, які висловлюють свою громадянську позицію. Сьогодні у Львові відбувся мітинг. Взяли участь до 50 тисяч львів'ян. Всі дуже емоційно заряджені, але панує самоорганізація та самодисципліна. Люди продовжують виїжджати на Київ.

Щодо страйку. Всі підприємства життєзабезпечення міста працюватимуть - вода, тепло, громадський транспорт, лікарні.

Школи. Батьки несуть відповідальність за безпеку своїх дітей та вирішують щодо їх участі в масових заходах. Школи будуть відкритими. Зобов'язуємо вчителів забезпечити безпеку дітей та провести заняття, в яких роз'яснити школярам права громадян на висловлення позиції, захист прав людини, поведінку в умовах масових заходів, суть євроінтеграції.

У вищих навчальних закладах органи студентського самоврядування самостійно приймають рішення щодо подальших дій. Здебільшого, у вишах оголошені страйки, які підтримані ректоратами.

Трудові колективи приватних установ також самостійно прийматимуть рішення щодо форм виявлення протесту. Якщо власники установ в той чи інший спосіб перешкоджатимуть громадянам на висловлення їхньої позиції я прошу негайно повідомляти про це міську владу.

ЗАКЛИКАЮ УСІХ ЛЬВІВЯН ВИВІСИТИ НА СВОЇХ БУДИНКАХ ТА НА УСТАНОВАХ І ПІДПРИЄМСТВАХ ПРАПОРИ УКРАЇНИ!

Львівська міська влада є обраною громадою і діятиме в інтересах громади.

1


КОМЕНТАРІ (2)

Ось сайт і проколовся. Визнали такі федоруко-бурбако-каспруківці Михайлішина мером:-)

Припускаю, що після мого комента і заголовок змінять, і комент видалять (ПРОТЕ СУТІ ЦЕ НЕ ЗМІНИТЬ, ПІДСВІДОМІСТЬ - НАШЕ ВСЕ)

avatar

Психолог

02 грудня 2013 14:42

Психолог розмішив. По-перше, BukNews не має жодних повноважень будь-кого оголошувати будь-чимось. А, по-друге, BukNews не вигадує факти, тим більше не редагує цитати. А тільки інтерпретує їх. 

avatar

BukNews

02 грудня 2013 14:51