Питання про вступ України у Митний союз Кожара і Лавров вирішуватимуть у Чернівцях?

Питання про вступ України у Митний союз Кожара і Лавров вирішуватимуть у Чернівцях?

04.01.2013, 15:22

14 січня 2013 року у м. Чернівці під головуванням Міністра закордонних справ України Л.О.Кожари та Міністра закордонних справ Російської Федерації С.В.Лаврова відбудеться чергове, сьоме засідання Підкомітету з міжнародного співробітництва Українсько-Російської міждержавної комісії (далі – Підкомітет).

В рамках засідання планується розглянути питання діяльності структурних органів Підкомітету, зокрема підкомісій з питань боротьби з новими викликами та загрозами, прикордонного та консульського співробітництва, врегулювання регіональних конфліктів у контексті головування України в ОБСЄ, а також взаємодії на міжнародній арені.

Окрема увага приділятиметься економічній складовій українсько-російського партнерства, зокрема шляхам співпраці України з Митним союзом.

За підсумками заходу передбачається підписання підсумкового Протоколу засідання Підкомітету та Плану взаємодії між МЗС України та МЗС Росії на 2013 рік.

До уваги ЗМІ!

Департамент інформаційної політики МЗС України розпочинає акредитацію представників засобів масової інформації на висвітлення сьомого засідання Підкомітету з міжнародного співробітництва УРМК під головуванням Міністра закордонних справ України та Міністра закордонних справ РФ.

Засідання відбудеться в Чернівецькому Національному Університеті ім.Юрія Федьковича (ЧНУ ім.Ю.Федьковича).

Програмою для ЗМІ передбачено:

10:00 - церемонія покладання Міністрами закордонних справ України та Російської Федерації квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку (Центральна площа міста, напроти Чернівецької ратуші);

10:25 - протокольне фотографування Міністрів закордонних справ України та Російської Федерації Л.О.Кожари і С.В.Лаврова перед початком офіційних переговорів (ЧНУ ім.Ю.Федьковича);

11:30 - протокольна зйомка початку засідання Підкомітету з міжнародного співробітництва Українсько-Російської міждержавної комісії у розширеному складі (Блакитна зала ЧНУ ім.Ю.Федьковича);

13:05 - зустріч Міністра закордонних справ України Л.О.Кожари та Міністра закордонних справ Російської Федерації С.В.Лаврова з професорсько-викладацьким складом та студентами Чернівецького Національного університету ім.Юрія Федьковича (Червона зала ЧНУ)

Довідки та акредитація за телефонами:

Департамент інформаційної політики МЗС України - (044) 238-18-14;

Прес-служба Чернівецької ОДА - (0372) 55-05-09.

Акредитація обов’язкова і триватиме до 18.00 10 січня 2013 року!!!

Увага!

До програми можуть вноситися зміни.

З початку року Україна і Росія активізують діалог про співпрацю в рамках Митного союзу. Про це повідомив міністр закордонних справ України Леонід Кожара, - повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

"13-14 січня в Україну прибуває міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров з візитом. Ми також будемо обговорювати ці питання і, я думаю, що в перші місяці ми активізуємо діалог з Російською Федерацією за форматом, в якому Україна може брати участь у Митному союзі, не будучи членом Митного союзу", - сказав Кожара.

Відповідаючи на питання журналістів, як він може прокоментувати заяву російської сторони про те, що Україна "трохи вагітна", Кожара зазначив: "Я ніяк не буду коментувати ці заяви. Я думаю, що це, так скажемо, між святами, можливо, кілька експресивні заяви. Ці питання будуть вирішуватися на іншому рівні, не на рівні керівників департаментів міністерств закордонних справ і України, і Росії ".

Нагадаємо, 1 січня директор Департаменту економічного співробітництва МЗС РФ Олександр Горбань заявив, що Росія знизить ціну на газ тільки якщо Україна вступить до Митного союзу. "Україна хоче одночасно зберегти два вектори: і вступити в Євросоюз, де її особливо і не чекають, і взяти участь в Митному союзі, але тільки за тими параметрами, які їй вигідні. Але так не буває. Не можна бути трохи вагітним", - сказав російський дипломат.

1


КОМЕНТАРІ (3)

Бідне Нєдороземеніє. Заставлять Чернівці трохи почистити від снігу і вивезти сміття.

avatar

Люміній

04 січня 2013 12:39

Ну ось! опосля "благоЧестІГоГо" кірІла тепер славте і вітайте свого "закордонніка"............

фірташ з лавровим покажуть "молдаванам " що їхню місце біля виходка

вже коли навіть немає хліба,то покажуть зРЕліЩе

Чернівецька область сама недоразвита в УКРАЇНІ дякуючи фіташу з його папієвими та недорозуменіями

avatar

сміх крізь сльози

04 січня 2013 13:48

Свобода перед дилемою: або сидіти тихо на час візиту Лаврова в Чернівці і спекатися таким чином Папієва, який поїде послом в Москву, або влаштувати росіянам маніфестації протесту і тоді Папієва точно залишать тут губернаторствувати до президентоських виборів.

avatar

Тест для "Свободи"

04 січня 2013 15:03