'В жовтні я особисто прозвітую на сесії обласної ради перед громадськістю та доведу, що ситуація із книгарнями тільки покращиться', - Михайло Папієв

"В жовтні я особисто прозвітую на сесії обласної ради перед громадськістю та доведу, що ситуація із книгарнями тільки покращиться", - Михайло Папієв

26.10.2012, 16:38

Без коментарів:

Мережа книгарень на Буковині буде не лише збережена, але й розширена, - Михайло Папієв
Автор: Прес-служба 01.06.2012 12:37

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв у прямому ефірі на телеканалі «Чернівці» під час програми «Пряма відповідь». Керівник крайової виконавчої влади нагадав, що питання реорганізації чернівецьких книгарень критично постало ще у вересні минулого року. «Річ у тім, що всі ці 9 книгарень знаходяться у передбанкрутному стані і відтягувати рішення про їх реорганізацію вже не було куди. Про це свідчать результати незалежної аудиторської оцінки», - сказав Михайло Папієв і додав, що рішення, яке було прийнято депутатами на сесії обласної ради 31 травня, правильне та виважене – у ньому чітко прописано, що жодне приміщення не буде використовуватись за іншим призначенням, профіль реорганізованих підприємств буде збережено.

«Цим рішенням ми не лише збережемо мережу книгарень на Буковині, а й розширимо її. Протягом наступного року на території області буде 20 книжкових магазинів. У кожному районному центрі буде створено філію новоствореного обласного комунального підприємства «Буковинська книга». І в жовтні я особисто прозвітую на сесії обласної ради перед громадськістю та доведу, що ситуація із книгарнями тільки покращиться. Це я обіцяю», - підкреслив Михайло Папієв. Також він додав, що планується виділити 50 тисяч гривень у статутний фонд обласного комунального підприємства «Буковинська книга» та ще 200 тисяч гривень безвідсоткової позики для вирішення фінансових проблем книгарень. «Окрім цього, буде створена тимчасова депутатська комісія з цього питання. До роботи цієї комісії можуть долучитись представники усіх фракцій Чернівецької обласної ради, будь-який депутат. Кожен зможе вносити свої пропозиції чи ідеї щодо технічного завдання, статуту чи кадрових питань новоствореного комунального підприємства. І я переконаний, що вже за кілька місяців ми побачимо позитивні зміни», - підсумував Михайло Папієв.

Джерело: http://oda.cv.ua/old/index.php?option=com_content&task=view&id=17802&Itemid=63

11 червня, під час апаратної наради, перший заступник голови облдержадміністрації Георгій Галиць зазначив, що, згідно з рішенням сесії обласної ради від 31 травня про реорганізацію обласних комунальних підприємств книжкової торгівлі, утворено комісію з припинення діяльності комунальних книгарень шляхом їх реорганізації і створення обласного комунального підприємства «Буковинська книга». Очолив комісію директор книжкового магазину «Каменяр» Едуард Добжанський. Георгій Галиць повідомив, що комісії впродовж короткого терміну належить здійснити всі необхідні передбачені законодавством організаційні заходи для забезпечення повноцінного функціонування новоствореного підприємства книготоргівлі. Перший заступник голови крайової виконавчої влади доручив фінансовому управлінню облдержадміністрації передбачити в бюджеті ц.р. 50 тис. грн. для внесення у статутний фонд обласного комунального підприємства «Буковинська книга», а також 200 тис. грн. - як позику цьому підприємству для поповнення обігових коштів на поворотній основі. Георгій Галиць також дав доручення головам райдержадміністрацій спільно з місцевими органами представницької влади впродовж двох тижнів вирішити питання щодо виділення приміщень під книгарні в райцентрах області, облаштування книжкових кіосків в адміністративних установах з метою розширення мережі книгорозповсюдження. Сьогодні ж Георгій Галиць мав зустріч з членами комісії з реорганізації комунальних підприємств книготоргівлі, під якої зазначив: «Питання реорганізації книгарень повинно бути на щоденному контролі. Всю правову і організаційну роботу треба виконати оперативно, щоб уже в жовтні новостворене підприємство книготоргівлі функціонувало повноцінно». Перший заступник голови облдержадміністрації повідомив, що створена і депутатська комісія з питань реорганізації книгарень, яка сприятиме відкритості і прозорості процесу модернізації комунальної мережі книготоргівлі в області.

1


КОМЕНТАРІ (2)

Таки ми в усьому!!! Голосуйте за нас!

avatar

Регіонал

26 жовтня 2012 10:49

Кандидат до Верховної Ради від партії регіонів у 203 окрузі Геннадій Федоряк на початку жовтня обіцяв глибочанам та мешканцям с. Кам’янка, що вже до кінця цього місяця за його сприяння буде прокладена газова мережа і частина районного центру та найбільше село Глибоцького району Кам’янка буде газифіковане. Обіцянки теперішньої влади, як і обіцянки її кандидатів у переважній її частині лише слова. Насправді  роботу майже не зроблено. Геннадій Федоряк виборцям 203 округу вкотре збрехав, і, чи матимуть місцеві мешканці обіцяний  газ в найближчому майбутньому, невідомо.

Але найцікавіше те, що визнавати свої помилки та оголошувати про невиконання своїх обіцянок не було в планах керівника газової структури в Чернівецькій області.  Для того, щоб задурити людям  голови та пропхатися до Верховної Ради Геннадій Федоряк забажав продемонструвати наявність в мережах газу, без його прокладання…

Стахановськими  темпами 25 жовтня в Глибоці та Кам’янці, на місці стикування газогонів , як було виявлено, заривали газові балони саме для того, щоб провладний кандидат мав можливість продемонструвати виконання обіцяного та на декілька хвилин під час підготовлених урочистостей запустив для місцевих мешканців газ. Для виборця по всьому 203 округу влада та агітатори Федоряка, які по всіх селах займаються газопостачанням, вже готові були «співати вірші», як про билинного героя, який за 3 тижні проклав газогін до частини Глибокої та с. Кам’янка.

Можливо би й вдалося вкотре ошукати громаду, але в процесі роботи вчасно нагодилися агітатори Степана Спіжавки – кандидата від ВО «Свобода», які  напередодні  спілкувалися з мешканцями с. Кам’янка та поверталися в Глибоку. Найцікавіше те, що для виїзду з села в той момент їм чинили шалений спротив працівники УМВС в Чернівецькій області. По дорозі їх затримували три кордони міліції. Спочатку в центрі села дільничий міліції, побачивши що агітатори завершили агітаційну роботу і планують виїзд до Глибокої, без будь-якого приводу намагався їх затримати, далі свободівців зупинила міліцейська машина  працівників  ДСБЕЗ Глибоцького райвідділу Чернівецької області, які шукали привід не пропустити агітаційну машину в напрямку Глибокої. Вже на виїзді з села агітаторів намагалися зупинити працівники ДАІ, нібито під приводом термінової перевірки авто на відповідність нормам та водія на вміст алкоголю. Більше 30 хвилин прийшлося з боєм прориватися свободівській агітаційній бригаді з Кам’янки у напрямку Глибокої.  Все таки проїжджаючи біля місця стикування газогону до села Кам’янка керівник Глибоцького районного штабу «Свободи» із свободівської автомашини добре бачив газові балони, які авральними темпами газовики  «пакували» в землю …

На цьому ця епопея не завершилася. В Глибоці майже одразу на  Іллю Лопуляка – керівника Глибоцького районного виборчого штабу ВО «Свобода» почався тиск правоохоронців. Близько  17 години йому офіційно зателефонували з міліції та терміново запросили до райвідділу для дачі пояснень щодо проведення агітації. Про загрозу бути незаконно затриманим свободівець о 17.21 повідомив Голову Чернівецької обласної організації ВО «Свобода», кандидата в народні депутати України  Віталія Мельничука, та коротко ввів його в курс справи. Вже на 17.30 група швидкого реагування обласного штабу ВО «Свобода» у складі юриста, журналіста, оператора з відеокамерою та представника громадської організації, яка моніторить перебіг виборчої кампанії в Україні, були готові до виїзду на Глибоку у випадку, якщо впродовж 30 хвилин не вийде на контакт свободівець. О 17.48 керівник районного штабу «Свободи» зателефонував обласному Голові та повідомив, що його мали намір затримати, але, зважаючи на можливий резонанс, побоялись це зробити. Дійсно, резонанс міг бути дуже серйозний, адже саме в цей час на центральній площі Чернівців проходив захід об’єднаної опозиції за участі народних депутатів України, на якому був присутній Кандидат в народні депутати України від ВО «Свобода» Віталій Мельничук та впродовж кількох хвилин була змога оприлюднити затримання міліцією свободівського агітатора.

У Глибоцькому райвідділі міліції Іллю Лопуляка звинуватили в проведенні незаконної антиагітації та поширенні неправдивої інформації  проти кандидата в народні депутати Геннадія Федоряка, хоча на той момент жодних інших дій, окрім проведення агітації за свободівського кандидата від об’єднаної опозиції  Степана Спіжавку агітатори ВО «Свобода» не робили. Що це? Сплановане відбілювання нездійснених обіцянок провладного кандидата працівниками міліції? Чи початок втягування міліції в репресії на Україні? Тоді для чого говорити, панове очільники міліції в області Продан та Харабара, про те, що міліція під час виборів буде поза політикою?

Крім того, вже під час підготовки цього матеріалу нам повідомили свободівці з Заставни, що міліція затримала під час проведення агітаційної поїздки керівника районного штабу «Свободи» Віктора Галяру, якого було доправлено в райвідділ та складено протокол про адмінпорушення (більш докладна інформація щодо подій в Заставні в наступних інформаційних повідомленнях).

За словами очільника Чернівецьких свободівців Віталія Мельничука : «Сьогодні, 26 жовтня, буде направлена в обласну Прокуратуру відповідна заява : про перевищення своїх повноважень працівниками Глибоцького райвідділу внутрішніх справ під час перешкоджання виїзду агітаційної бригади ВО «Свобода» у напрямку районного центру,  про спробу незаконного затримання агітатора від «Свободи» та про складання протоколу за неіснуючими порушеннями. А до міністра внутрішніх справ України пана Захарченка готується відкрите звернення з вимогою припинити будь-які прояви обслуговування влади працівниками міліції. Ми вимагаємо від Юрія Захарченка, як відповідального за дії міліції в Україні, ні при яких умовах не допустити використання правоохоронних органів для застосування політичних репресій в Україні».

Зважаючи на все вищесказане, можна робити висновок, що теперішня влада і по всій Україні і в Чернівецькій області для проходження у Верховну Раду своїх кандидатів задіює заборонені методи  та запускає різноманітні репресивні механізми. Але цим сьогодні вже народ не залякати, всім вже занадто набридло спостерігати цю агонію влади. «Найтемніші сутінки перед світанком», - казала у одному із своїх виступів Ірина Фаріон. Тому незважаючи на будь-які протизаконні дії теперішньої влади прихід нового дня в українській державі дуже близько. Життя продовжується, і після 28 жовтня у випадку тотальних фальсифікацій всім нам і політикам і громаді обов’язково необхідно прийти на дільниці та зберегти результати виборів.

  Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»

avatar

Зариті газові балони, а не газогін – наслідок обіцянок регіонала-кандидата Федоряка

26 жовтня 2012 11:05