В.о.голови Чернівецької ОДА повідомив, хто буде в.о.влади в районах і коли він сам піде у відставку

В.о.голови Чернівецької ОДА повідомив, хто буде в.о.влади в районах і коли він сам піде у відставку

12.07.2019, 13:28

У Чернівецькій області повноваження голів районних державних адміністрацій, яких учора звільнив Зеленський, виконуватимуть їхні заступники.

Про це повідомив в.о. голови Чернівецької ОДА Михайло Павлюк, пише molbuk.ua.

Очільник області зазначив, що згідно з чинним законодавством, у разі відсутності голови місцевої адміністрації, його функції та повноваження виконує його перший заступник.

Також Павлюк додав, що він незабаром зустрінеться зі звільненими головами РДА та подякує їм за роботу.

Водночас посадовець додав, що найімовірніше, нові голови райдержадміністрацій у Чернівецькій області будуть призначені після того, як президент призначить нового голову обласної державної адміністрації.

Виконувач обов’язків голови Чернівецької ОДА Михайло Павлюк напише заяву на звільнення, щойно президент Володимир Зеленський призначить людину на посаду голови Чернівецької ОДА.

Про це Павлюк сьогодні повідомив у коментарі кореспонденту molbuk.ua.

Зокрема, відповідаючи на запитання журналіста, чи написав уже посадовець заяву на звільнення, Павлюк зауважив:

"Я не маю кому написати заяву. Бо я пройшов конкурс на посаду першого заступника голови ОДА, і був призначений на цю посаду колишнім головою ОДА. Коли буде у встановленому законом порядку призначений новий голова Чернівецької ОДА, то ми по закону, в той же день заявляємо про припинення своїх повноважень".

Він додав, що така сама ситуація – і в Кіцманській районній державній адміністрації, де немає голови РДА, а його функції та повноваження виконує заступник голови Юрій Косар. Як відомо, Косару вдалося уникнути вчорашньої хвилі звільнень керівників місцевих адміністрацій.

1