В пробах води у Заставнівському, Новоселицькому і Глибоцькому районах виявили відхилення від норми

В пробах води у Заставнівському, Новоселицькому і Глибоцькому районах виявили відхилення від норми

21.01.2020, 14:12

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води децентралізованого водопостачання.

Як повідомляють в установі, за період з 11.01.2020 по 16.01.2020 досліджено 11 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 8 проб за мікробіологічними та 4 проби за паразитологічними показниками.

За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за санітарно-хімічними показниками в 3 пробах: в 1 пробі у Заставнівському районі та в 2 пробах у Новоселицькому районі.

За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 3 пробах: в 1 пробі у Глибоцькому районі та в 2 пробах у Новоселицькому районі.

Також за результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниці, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

Джерело: https://www.0372.ua/

1