Відпочинок для душі і серця на куті Влад, що у лісовому селі Велике на Вижниччині…

Відпочинок для душі і серця на куті Влад, що у лісовому селі Велике на Вижниччині…

12.06.2019, 23:54

Зараз аби кошти. І вам і нам організують його будь-де і без проблем.

Але те, що пропонує одна споважена, роботяща родина на своєму куті Влад, що у лісовому селі Велике на Вижниччині, вражає такою привабливістю, яка запам’ятовується надовго.

Послухаймо: «Ми з Одеси та з Санкт-Петербурга, – відрекомендувалися дві сімейні пари, котрі завершили свій відпочинок в цьому Богом «забутому» куточку. Потрапили на тиждень-другий по знайомству. Ну, вже дуже просили наші давні знайомі обов’язково побувати на цій базі, запевняючи: «Не пошкодуєте. Та ще й могоричем пригостите». Справді, те, що ми тут відчули, впевнені, що навряд ще десь відчуємо. Мало сказати, що для комфорту старанні ґазди відпочинкового пристанівку подбали за вищим розрядом. Тут все, як і належить: розкішні спальні у двох котеджах, гаряча та холодна вода з надчистих джерел (у тому числі артезіанського), сауна, басейн, бджолотерапія, шикарна кухня… Та найголовніше достоїнство пристанівку на віддаленому куті лісового села – це тутешня природа підгір’я. Як би солодко не спалося, відпочивалося, але рано-вранці день грядущий провіщує невгамовне птаство. Зокрема, зозуля, яка подала голос якраз на Благовіщення. Слухаєш, лічиш літа, які вона вістить, і робиш висновок: «Хороші Одеса, Санкт-Петербург, але якраз саме тут усе найкраще на цім світі».

Всіляко радимо: матимете змогу – неодмінно приїжджайте. Гостинні господарі, крім усіх вигод, ще й цікаву рибалку організують. Карасі ловляться з півліктя, якщо не більше…

Вас тут чекають кожного дня. Щоби добре відпочити та голос сивої зозулі почути.

Тел.: 096 06 76 084 (Володимир); 098 40 17 148 (Марія).

Фото - ілюстративне. 

1