Влада приховує, що у Чернівецькій області загинув контрабандист, який на дельтаплані повертався з Румунії?

Влада приховує, що у Чернівецькій області загинув контрабандист, який на дельтаплані повертався з Румунії?

28.03.2012, 21:50

Як стало відомо Геннадію Москалю, вчора (27.03.2012) неподалік прикордонного з Румунією села Корчівці Глибоцького району Чернівецької області на смерть розбився дельтапланерист, що летів з території сусідньої держави.

"За моєю інформацією, він повертався "пустий" після доправлення контрабандних українських цигарок до Румунії, однак через сильний вітер не впорався з керуванням і влетів у смереку, -- заявив Геннадій Москаль. -- Однак ні влада області, ні прикордонники, ні митники не надають розголосу цій інформації, очевидно, побоюючись, що про контрабандний бізнес, що вони «кришують», стане відомо громаді".

Перший заступник голови парламентського комітету боротьби з корупцією та організованою злочинністю Геннадій Москаль зауважує, що протягом останнього часу контрабандне переправляння українських цигарок до Румунії (в тому числі і за допомогою дельтапланів) набула масового характеру, що неможливо без "кришування" цього бізнесу з боку представників обласної влади та силових структур. "З цього приводу мною направлено депутатське звернення на ім'я голови Служби безпеки України", -- резюмував парламентар.