Володимир Гройсман, Іван Рибак і Григорій Тіміш привітав державних службовців із професійним святом

Володимир Гройсман, Іван Рибак і Григорій Тіміш привітав державних службовців із професійним святом

23.06.2018, 14:57

Шановні колеги!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем державної служби!

Роль державної служби в період реформування більшості сфер нашого суспільства є вирішальною. В умовах переходу до нових управлінських методів, запровадження електронного урядування, підвищення прозорості прийняття рішень від державних службовців суспільство очікує злагодженої, ефективної та прозорої роботи.

Успіх України залежить не лише від інноваційних процесів, а й від ефективності державного апарату. Реформа державної служби та державного управління, яку ми впроваджуємо, спрямована на підвищення ефективності державних органів, досягнення прозорості у процесі прийняття рішень, залучення до цього процесу громадськості.

У процесі реформування державної служби ми активно співпрацюємо з громадськими та донорськими організаціями, що забезпечує нам високу якість прийняття рішень та ефективність управлінських структур. Ми залучаємо до урядових та інших державних структур молодих фахівців, які приносять у державну службу нові методи роботи та свіжі погляди на управлінські процеси. Наше завдання – системна реформа державного управління за зразком найбільш ефективних західних держав, і я впевнений, що разом нам вдасться її здійснити.

Висловлюю подяку всім державним службовцям за висококваліфіковану працю, ініціативність та готовність змінюватися самим і змінювати нашу державу. Бажаю всім колегам міцного здоров’я, професійного зростання та усіляких гараздів!

З повагою

Прем’єр-міністр України               Володимир ГРОЙСМАН 

Шановні державні службовці!

Щиро вітаю Вас із 100 – річчям державної служби України!

Від ефективного функціонування інституту державної служби, відповідальності кожного з державних службовців залежить успішність країни в цілому. Нехай Ваша праця на благо нашої держави зміцнює її та створює всі умови для побудови громадянського суспільства.

Бажаю, щоб кожен день Вашого життя був щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку. Нехай Ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.

Народний депутат України Іван РИБАК

Всіх тих, хто працював та працює на благо держави та має статус державного службовця, щиро вітаю з професійним святом!

Це, дійсно, цікава робота, сповнена різноманітними викликами, важливи кроками та прийнятими рішеннями.

Бути державним службовцем - почесно, та водночас - відповідально. Всі ті, хто мають цей статус щоденною клопіткою працею роблять надзвичайно важку й рутинну роботу, яка змінює життя всієї держави та кожного з нас, зокрема.

В цей день хочу щиро побажати всім "солдатам держслужби" натхнення, віри, постійного розвитку та вдосконалення, а головне, щоб праця була успішна й результативна.

Народний депутат України Григорій Тіміш 

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.