Заходи, які організовує Міжнародний поетичнийй фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ з нагоди виходу у світ нової книги Юрія Андруховича

Заходи, які організовує Міжнародний поетичнийй фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ з нагоди виходу у світ нової книги Юрія Андруховича

31.10.2011, 13:17

Вашій увазі пропонуємо список прес-конференцій, а також умови акредитації на заходи, які організовує Міжнародний  поетичнийй фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ з нагоди виходу у світ нової книги Юрія Андруховича "Лексикон інтимних міст". Нагадуємо, що обов'язковою умовою акредитації є розміщення анонсу презентацій книги на Вашому ресурсі. Кінцевий термін подачі заявок – 9 листопада 2011 року, 23:00. Деталі - в листі. Cподіваємося на Вашу участь!

Нову книжку Юрія Андруховича «Лексикон інтимних міст» видає Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ.

«Лексикон інтимних міст» стане першим прозовим книжковим проектом, що буде здійснений в рамках Міжнародного поетичного фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ. «Так сталося передусім тому, що я люблю чинити за принципом “а чому б і ні?”, – коментує свою співпрацю з Фестивалем в якості видавця сам Юрій Андрухович, – А по-друге: мені сподобався цей фестиваль. Я завжди мріяв про те, щоб десь у нашій країні такий був. Тепер мені хочеться, щоб він ріс і розвивався в інших напрямках – не тільки у традиційно фестивальному, але й у видавничому. Цією книжкою я, скажімо так, роблю свій внесок у цю справу».

«Лексикон інтимних міст» – найбільший за обсягом твір Юрія Андруховича. Невтомний мандрівник Україною, Європою, Америкою, автор розповідає нам 111 історій про 111 міст, з якими йому пощастило пережити щасливі й не дуже, але завжди інтимні – у широкому значенні цього слова – пригоди.

Розташовані в алфавітному порядку за географічними назвами, ці різножанрові тексти – від есе й оповідань до віршів у прозі – разом становлять автобіографічний атлас світу письменника. Крім того, кожна «лексиконна» пригода є чітко вписаною не лише у просторові, а й у часові координати, що дає змогу читачеві здійснити слідом за автором 111 приватно-історичних стрибків від середини 60-х років минулого століття до наших днів. Навряд чи варто очікувати від цього атласу, цього вкрай суб’єктивного «посібника з геопоетики і космополітики» об’єктивних характеристик Києва і Львова, Москви і Варшави, Нью-Йорка і Єнакієвого. Але в ньому напевно можна знайти художньо важливіші речі: атмосферу, настрій, образи, запахи й смаки улюблених міст і місць, як вони закарбувалися у пам’яті автора. А також миттєві спостереження і глибші рефлексії, ліричність і смуток, іронію і сарказм – тобто усе те, завдяки чому наше спілкування зі світом набуває ознак інтимності.

Книжка матиме близько 500 сторінок. Над оформленням «Лексикону інтимних міст» працює київська художниця Ірина Ковальська. Невдовзі після паперового варіанту до продажу надійде й електронний «Лексикону інтимних міст».

Відбудеться лише дві презентації книги – 11.11. у Києві та 13.11 у Чернівцях.

Програма презентацій книги Юрія Андруховича «Лексикон інтимних міст»

 м.Київ, 11.11.2011

 11:11-12:12

Київський міжнародний книжковий ярмарок «МЕДВІН: Книжковий світ»  – початок продажу книг та АВТОГРАФ-СЕСІЯ у Арт-кафе (2 зала).

 19:00 - 20:00

Освітній центр «Майстер Клас» (вул. Лаврська, 16, холл, 3 поверх) – АВТОГРАФ-СЕСІЯ. Продаж книг. Вхід вільний.

 20:30-21:30, освітній центр «Майстер Клас» (вул. Лаврська, 16, конференц-зал) - ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ за участі автора Ю.Андруховича, редактора О.Бойченка. Вручення книг переможцям гри на Фейсбук. Продаж книг. Вхід вільний.

 м.Київ, 12.11.2011  

 15:00-16:00

букарня «Бабуїн» (вул. Симона Петлюри (колишня вул. Комінтерна), 10) – АВТОГРАФ- ТА ФОТО-СЕСІЯ за участі автора Ю.Андруховича. Продаж книг.  Вхід вільний.

 м. Чернівці, 13.11.2011  

 15:00 - 16:00

Пент-хауз бізнес-центру «Полюс» (м.Чернівці, вул. Рівненська, 5а) – ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ за участі автора Ю.Андруховича. Модератор О.Бойченко. Продаж книг. Вхід вільний.

 16:00 - 17:30

Пент-хауз бізнес-центру «Полюс» (м.Чернівці, вул. Рівненська, 5а) – АВТОГРАФ-СЕСІЯ. Продаж книг. Вхід вільний.

 18:00 - 18:30

Книгарня «Букініст» (м.Чернівці, вул. Головна, 31) – АВТОГРАФ- ТА ФОТОСЕСІЯ . Продаж книг. Вхід вільний.

  20:00 - 22:00

Ресторан «Веранда» (м.Чернівці, вул. Головна, 34) - ВЕЧІР ВІЛЬНОГО СПІЛКУВАННЯ З АВТОРОМ. Юрій Андрухович відповідатиме на особисті запитання читачів. Слайд-шоу фотографій з І та ІІ Міжнародного поетичного фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ. Вхід за наявністю книги "Лексикон інтимних міст" (одна книга на пару; книги будуть продаватись при вході).